За яким принципом функціонують причіпні обприскувачі?

Содержимое

В цілях хімічного захисту культурних рослин від хвороб та шкідників, сільське господарство використовує різноманітні пристрої та машини. Серед таких агрегатів знаходиться й оприскувач до трактора.

Принцип функціонування та конструкція техніки

 Ринок продукції та техніки сільського господарства постійно зростає та розвивається. Причому використовувати новітнє професійне обладнання просто необхідно. Таким чином фермери можуть підвищити врожайність, а також зекономити кошти на паливо-мастильних матеріалах. Вибір агрегатів дуже широкий. Якщо річ йде про обприскувальну техніку, найбільшою популярністю на сьогодні користуються причіпні обприскувачі.

 Якщо порівнювати з навісним видом обладнання, їх робочий об’єм являється набагато більшим (до 4 кубів). Таким чином, фермер має можливість зекономити час, бо заправку потрібно буде робити набагато рідше.

 Складається обприскувач для трактора з наступних деталей:

  • Резервуар для рідини (бак). Ідеального перемішання препарату вдається домогтися тому, що він має плавну та округлу форму. Також завдяки своїй формі, баки можуть зменшити кількість добрив, котрі залишилися після процесу. А це вже говорить про економію.
  • Штанга. Для цієї деталі дуже важлива стабільність. Обприскувачі до трактора у котрих штанги нестійкі можуть стати причиною зниження врожайності та втрати хімікатів.
  • Насос. Завдяки йому рідина, котру розпорошують, постійно може знаходитися під тиском. Таким чином забезпечується подача препарату через фільтр на форсунки.

Що потрібно знати про процес обприскування?

  Насправді, використовувати причіпні обприскувачі потрібно в залежності від показників обприскування, котре умовно можна поділити на три категорії:

  • Дрібне та дуже дрібне. Обприскувач причіпний використовується для внесення контактних інсектицидів, фунгіцидів, а також при обробці зернових та деяких культур в сім’ядольній стадії від бур’янів. Слід пам’ятати, що даний вид обприскування не можна використовувати, якщо річ йде про токсичні препарати.
  • Середньо-крапельне. Обприскувачі причіпні експлуатуються у всіх випадках. Виключенням являється рекомендація, в котрій говориться про інший тип обприскування.
  • Крупно-крапельне. Застосовується, коли річ йде про ґрунтові чи системні гербіциди.

 Сьогодні вартість рідких добрив для захисту культурних рослин може досягати до 60% витрат, котрі йдуть на обприскування. Не дивно, що аграрії намагаються зекономити кожну краплину препарату. Надійний причіпний обприскувач може стати вірним помічником, звести продуктивність до максимуму, а грошові затрати – до мінімуму.

Джерело: https://boguslav.ua/produkcziya/priczepnye-opryskivateli/

Добавить комментарий