Мотоцикли Honda стали більш доступними

Содержимое

Виробництво мотоциклів Honda сягають 1947 року, коли було створено велосипед із 50-кубовим двигуном, який також став першим офіційним продуктом марки. Сьогодні мотоцикли Honda успішно беруть участь у мотоперегонах, таких як MotoGP або WSBK.

Доступні на ринку мотоцикли Honda — це чопери/круїзери, а також кросові/ендуро, туристичні та, звичайно ж, спортивні. Найчастіше у випадку з Honda можна зустріти привід у вигляді валу карданного або приводного ланцюга.

Хонди працюють на бензині та здебільшого оснащені класичною коробкою передач, хоча варто знати, що у 2010 році саме інженери компанії представили автомати, які прості в експлуатації та мають низький відсоток відмов. Найбільш поширене обладнання для двоколісних транспортних засобів — це іммобілайзер, сигналізація, АБС та багажник.

На що потрібно звернути увагу при покупці Honda?

Коли ви купуєте новий мотоцикл в автосалоні, вам особливо нема про що турбуватися. Пропоновані екземпляри перевірені та знаходяться на гарантії, і що не менш важливо – вони точно безаварійні. Інша ситуація при купівлі старого автомобіля. Такий мотоцикл слід завжди перевіряти, оглянувши:

  • Рамка,
  • призупинення,
  • частини кузова з підсвічуванням (наприклад, допуск), кермо, годинник та підніжки,
  • колеса з шинами (загальний стан, висота протектора),
  • гальма,
  • приводний ланцюг (ремінь) або карданний вал,
  • вихлопна система з особливим акцентом на колектори та глушник,
  • двигун.

Не забудьте призначити зустріч у добре освітленому та тихому місці. Щоб уважно придивитися до двоколісного транспортного засобу, потрібен певний час, тому варто порадити продавцеві зарезервувати його у достатній кількості. Найчастіше мотоцикли стоять у гаражі та багато власників пропонують відмінні умови для їхнього огляду перед покупкою. 

Тест-драйв Honda — що має підвищити нашу пильність?

Тестування мотоцикла пов’язане з деякими ризиками, оскільки відмовитися від покупки у разі падіння та пошкодження транспортного засобу буде складно. Однак, якщо ми почуваємося на мотоциклі досить впевнено, варто вибрати подорож. Тільки так ми перевіримо, що:

Безвідмовно працює друга передача (варто звернути увагу на «двійку», тому що саме на цій передачі «вивалювання» найчастіше),
ми не помітимо ніякого пробуксовування зчеплення при різкому відкручуванні важеля,
ми не відчуваємо ривків двигуна у повільній їзді,
ніякого бокового відведення при відпусканні керма під час руху зі швидкістю близько 45 км/год ми не помітимо.

Якщо ви не знаєтеся на мотоциклах і хочете купити новий мотоцикл, варто звернутися за допомогою до перевіреної людини, яка має досвід як їзди на двоколісному транспортному засобі, так і ремонту навіть дрібних несправностей. Хтось на кшталт цього знатиме, на що звертати увагу під час угоди.

Добавить комментарий