Ремонт квартир Київ чи будинку – завдання не з легких. Бо як зробити інтер’єр добре організованим, функціональним і водночас втілити наші естетичні мрії? Відповідь – знайдіть хорошого дизайнера інтер’єру! Така людина не лише вислухає наші думки та ідеї щодо облаштування простору, а й удосконалить їх і зробить так, щоб кінцевий ефект перевершив наші найсміливіші очікування. І саме в цьому вся суть – почуватися якнайкраще вдома.
Хто такий дизайнер інтер’єру?
Дизайнер інтер’єрів – це людина, яка є спеціалістом у сфері облаштування житлових приміщень. Він відповідає, серед іншого, за зовнішній вигляд та цілісність усієї кімнати (кімнат), її функціональність, розташоване там обладнання та оздоблювальні аксесуари. Дизайнера характеризують відкритість, голова, повна ідей, а також почуття смаку, уподобань та естетики. Ми повинні пам’ятати, що послуги такої людини не закінчуються представленням дизайну/ідеї для заданого інтер’єру. Він володіє знаннями про поєднання кольорів, правильний підбір освітлення, фактури окремих матеріалів та просторову орієнтацію.
Дизайн інтер’єру Київ – де шукати спеціалістів?
Найкраще рішення – знайти дизайнера інтер’єру за рекомендацією. Тому перший крок – це розпитати рідних, друзів та знайомих. Люди з вашого найближчого оточення неодмінно поділяться своєю чесною думкою про отриману послугу. Тож якщо ви отримаєте дизайнера на основі такої рекомендації, ймовірність задоволення результатами його роботи зростає понад 70%. Але що нам робити, якщо ніхто не поділиться з нами перевіреною, компетентною людиною? Тоді залишається всезнаючий «дядько» Google, профілі в соціальних мережах, такі як Facebook чи Instagram, які за лічені секунди видають величезну кількість результатів з оголошеннями дизайнерів інтер’єрів.
Як перевірити дизайнера інтер’єру?
Пошук такої інформації в Інтернеті є складним – незалежно від того, чи шукаєте ви дизайнера інтер’єру в Києві, Одесі чи інших місцях. Варто знати кілька порад, на що звернути увагу під час дослідження. Перш за все, вебсайт – перевірте, чи більшість на ньому справжні фотографії? Або, можливо, симуляції, створені в комп’ютерних програмах? Мало чи багато фотографій? Як довго компанія працює на ринку? Після відповіді на ці запитання, ознайомтеся з думками інших користувачів про дизайнера та його додаткову діяльність – можливо, вони ведуть власний блог/пишуть огляди дизайнів інтер’єрів? Обов’язково перевіряйте профілі в Instagram та Facebook (як приватні, так і корпоративні) – звертайте увагу на правдивість та достовірність усього опублікованого контенту, а також доданих коментарів.
Чи важливе портфоліо дизайнера інтер’єру?
Відповідь – так. Це ще один крок у перевірці його досвіду, знань та навичок. Портфоліо покликане залучити клієнта, тому теоретично воно повинно містити найкращі проекти/рішення/пропозиції дизайнера інтер’єру та їх реалізації. Таким чином ми можемо пізнати стиль людини, помітити певні повторювані елементи, улюблену кольорову палітру, улюблений стиль тощо. Якщо після прочитання документації ми все ще зацікавлені у співпраці, то чудово. Це ще один показник того, що ми знайшли дизайнера, який підходить саме нам і нашому дому.
Чи дорогі будуть послуги?
Це залежить від багатьох факторів. Також може бути важливим, чи ми оформлюємо інтер’єр трикімнатної квартири, чи двоповерхового будинку. Деякі дизайнери також встановлюють ціну за м2 залежно від типу нерухомості. Слід наголосити, що м² є основною одиницею оцінки, і ставки наразі коливаються від 40 до 80 долларів за м², а у випадку престижних ремонтів вони можуть навіть сягати 100-200 долларів за м².
На ціну впливає, серед іншого, досвід особи, яка виконує замовлення, кількість людей, залучених до підготовки та завершення проекту.